|Nuno|
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielona Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke ten finał z Niemcami pewnie regularnie mu się śni, razemz kolegą Higuainem
0
@yaoshi raczej tańsze. Lateral zawsze więcej. Ostatni raz, we wrześniu płaciłem 44 za corner sud. Poza tym na spokojnie można kupić najtańszy z poziomu i w trakcie meczu się przesiąść.
5
0
@jacobFCB strims world
2
Takiego ogólnego gnoju nie było chyba nawet za Rijkaarda
3
@BaRcA!FaN z kosztów plus minus 800 zł za lampę na miejscu. 2 stówy mniej za żel i nakładki na zęby do kuracji domowej. Ewentualnie na ukrainę za 70% mniej.
0
@kuz Zainspirowałem się stawką, Twoje zdrowie
8
Pewnie zabronione, ale czym jest ban w kontekście tego https://www.siepomaga.pl/walka-hani
6
@kuz totalna czilera utopia
1
@pauletaa całą wioskę zabrał
0
Kim wy jesteście? Kisnę.
2
Przyznawanie tu Złotej Piłki za 'ciekawostki' to absurd. BarcaInfo i ViscaBarca naznaczyli dobrą drogę sięgania po tą nagrodę i mam nadzieję, że wygra ktoś faktycznie dający coś tej społeczności, ale przede wszystkim TRZYMAJĄCY SIĘ TEMATYKI.
0
Schodzą na przerwę jakby ktoś ich na rollercoaster wsadził
0
Co ja pacze
1
Ernesto się krzywi jak na smród szamba.
2
@mekston
0
@bartekvisca Peaky Blinders
0
Ciśnie nas Slavia Praga. Kuriozum.
Z całym szacunkiem dla Slavii oczywiście.
0
W jakim to meczu Messi dostał żółtko za przyjęcie ciosu z klaty od któregoś z obrońców? I kto tam sędziował?
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Piękne on ma te pejsy.
0
@VEB931 można i tak to nazwać, w każdym razie więcej od siebie dawał choćby Pedro, teoretycznie o klasę gorszy zawodnik
1
Griezmann gra jak Cou, na siłę pod drużynę. Sam nie stwarza żadnej przewagi.
0
Footybite Prediction: 0 Barcelona – 2 Getafe CF
:D
0
Siedzenia na sektorach Camp Nou mają numerację od 1 do x czy same nieparzyste 2, 4, 6 itd? Pytam bo dostałem dwa bilety z miejscem 2 i 4 co jest dość zastanawiające.
1
Ivan w końcu miał czas żeby pójść do fryzjera i się wyspać.
0
@codemat CP jakieś większe przemeblowanie składu na ten sezon miało?
1
No to miejmy nadzieję że Betis trafi z formą.
1
@matelkoveb Cebula drobno na maśle 20 minut pod przykrywką na najmniejszym ogniu. Nie rozprowadzona po całej patelni, a skupiona na środku patelni jako gruba 1, 1,5cm warstwa.
0
Miał wytrzymać 100 lat